STILIAUS PAMOKOS PAGAL „TU TURI KĄ APSIRENGTI“

1 Pamoka – Figūros Tipai

Kaip nustatyti savo figūros tipą ir kaip išsirinkti būtent jam tinkamus drabužius, aksesuarus bei kurti stilingus derinius, išryškinančius geriausius kiekvienos figūros tipo privalumus. Drabužiai pagal figūros tipą − pirmoji Agnė Jagelavičiūtės stiliaus pamokos tema.

2 Pamoka – Spintos Revizija

Spintos revizija ir apsipirkimas – antroji Agnės Jagelavičiūtės stiliaus pamoka. Pamokoje sužinosite, kaip teisingai laikyti ir prižiūrėti savo drabužius, kokiais drabužiais verta papildyti savo garderobą, kaip reikia atlikti savo spintos reviziją ir kokios yra svarbiausios apsipirkimo taisyklės, neleisiančios savo spintų užkišti niekuomet nenešiojamais pirkiniais.

3 Pamoka – Drabužinės Basic

Drabužinės BASIC – trečioji Agnės Jagelavičiūtės stiliaus pamokų tema. Net ir turint mažiausią pasaulyje drabužinę, tikrai nereiškia, kad kasdien negalima atrodyti stilingai. Iš tikrųjų, norint lengvai ir greitai sukurti stilingus ir kasdien skirtingus derinius užtenka turėti vos dvylika pagrindinių daiktų. Kitaip dar vadinamų – drabužinės BASIC. Stiliaus pamokoje A. Jagelavičiūtė papasakos, kaip turi atrodyti šie dvylika daiktų, kad kiekvienos moters drabužinėje tarnautų daug metų į priekį.

4 Pamoka – Grožio Taisyklės

Ketvirta Agnės Jagelavičiūtės stiliaus pamoka yra skirta grožiui, kuris yra neatsiejamas nuo puikaus įvaizdžio išpildymo. Svečiuose – trys grožio srities profesionalės: visažistė Alina Silivanova, šukuosenų meistrė Margarita Jakučinskaitė bei odos priežiūros specialistė gydytoja Rūta Merkytė. Savo srities ekspertės pasidalins svarbiausiomis grožio taisyklėmis, aptars dažniausiai daromas klaidas ir atsakys į pagrindinį laidos klausimą – „ką daryti, kad atrodytum tikrai gerai“.

5 Pamoka – Aprangos Kodai

Penktoji Agnės Jagelavičiūtės stiliaus pamoka − aprangos kodai. Kaip neprašauti pro šalį, ruošiantis renginiui, šventei ar ypatingam susitikimui? Dažnai paprastai skambantys aprangos kodai turi šūsnį nepaprastų taisyklių, į kurias įeina drabužių spalvos, ilgis, plotis, detalės, derinimo metodai, raukinių stambumas, raštų dydis ir daugybė kitų kaprizingų reikalavimų. Laidoje A. Jagelavičiūtė kartu su žinomomis šou pasaulio moterimis pakalbės apie penkis pagrindinius aprangos kodus, kuriuos dažniausiai gali išvysti ant gauto kvietimo į šventę, vakarėlį ar privatų renginį bei išmokys tinkamai pasirinkti drabužius ir sukurti nepamirštamą įvaizdį.

6 Pamoka – Vyrų Stilius

Šeštoji Agnės Jagelavičiūtės stiliaus pamokų tema skirta išskirtinai vyrams. Stilistė atsakys į pagrindinius klausimus apie vyrų stilių, papasakos, kokius drabužius verta turėti savo spintoje ir kaip teisingai juos derinti tarpusavyje, pakalbės apie dažniausiai vyrų daromas stiliaus klaidas, pademonstruos kaip kurti stilingus derinius darbui ir laisvalaikiui bei aptars pagrindines vyrų aprangos taisykles, kurių tikrai nevalia laužyti.

Galerija