Dušo želė „Mergina iš parako“ 250 ml

 4.69

Liko 31

Kategorija:

Yra mergaitės baltom rankelėm, jos švelnios ir minkštos, sukurtos myluot, jos jautrios ir baigščios, jas saugoti reikia. O mums tai nė motais. Mūsų rankos tam, kad kurtume, kad statytume ateitį, jos tam, kad paverstume pelenus auksu. Be baimės, kad teks ir iššsitept. Bet geriausia – mes žinome, kad purvas, jis lengvai nusiplauna, bet padaryti žygdarbiai liks amžinai. Merginos iš parako, keliaujam į žygį kartu?

Net ir stipriausios kartais netenka jėgų, o tada reikia tylos, reikia ramybės, reikia kelio sugrįžti į save. Pasinerti į švelnumo ir begalybės bangas. Prisiminti, kur eini, kam ir kodėl, prisiminti, kad svarbiausia kova – UŽ VISAS. Juodos spalvos putos – tai priminimas, kad Tu esi išskirtinė, Tu – kovotoja. MERGINOS IŠ PARAKO, nepamirškite savęs!

Yra merginų, kurios tarsi iš pieno plaukusios – jų oda plonytė, nuo jų dulkes reikia pūsti. O mes kitokios, mes norime šarvų, nes mes eisime kovoti. Už save, už vaikus, už kitus – už visus! MERGINOS IŠ PARAKO, pasiruošusios kovoti? Visos už vieną ir viena už visas? Kartu!

Naudojimas: reikiamą kiekį priemonės sukamaisiais judesiais tepkite ant sudrėkintos odos. Įtrinkite ir nuplaukite.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dušo želė „Mergina iš parako“ 250 ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios prekės