DARBO KALENDORIUS

Tikriausias darbo kalendorius, nes juk darbo metai prasideda RUGSĖJĮ. Knygelė sukurta specialiai Jums – su vedrodėliu, kad kiekvieną rytą sau primintumėte, kad esate NUOSTABI.  Darbo dienos pradžią įkvėps Agnės citatos ir aprangos dizaino piešiniai.

 
 
 

TU TURI KĄ APSIRENGTI

Stilistė, kostiumų dailininkė, mados žurnalo „L’Officiel Lithuania“ vyriausioji redaktorė, interneto ikona, kulinarinių knygų autorė bei viena ryškiausių įtakos darytojų Lietuvoje Agnė Jagelavičiūtė pristato knygą apie stilių „Tu turi ką apsirengti“.
 
“Jei, kaip aš, tiki, kad stilius nepalyginamai svarbiau už madą, jei nori dar kartą prisiminti taisykles, kurias per ilgą laiką sugalvojo žmonija, jei nori pasitarti, kurių iš jų verta laikytis, o kurios – nevykęs atsitiktinumas, jei nori susitvarkyti savo drabužinę ir susidėlioti akcentus, kad ir vėl nestovėtum kambaryje su krūva drabužių ant žemės galvodama, kad ir vėl neturi ką apsirengti, – ši knyga tau”, – į lengvą pokalbį apie stilių kviečia A. Jagelavičiūtė.
 
Knygoje „Tu turi ką apsirengti“ autorė kalba ne apie mados tendencijas, o apie pagrindines stiliaus taisykles – jau egzistuojančias ir pačios sukurtas. Tai ji atskleidžia pasakodama apie savo pačios stilių, jo paieškas, apie tai, ką su kuo derinti ir kaip neleisti pinigų vėjais, apie įkvėpimą, apimantį atvėrus mamos ar močiutės spintą. Nelieka nepaliestos ir intymios patirtys, susijusios su plastinėmis operacijomis, tatuiruotėmis. Knygoje – ieškojimai ir patirtys, atvedusios autorę į sėkmingiausiųjų, populiariausiųjų bei stilingiausiųjų gretas.
 
 

MAŽOS NUODĖMĖS TAISYKLĖ

Viena stilingiausių šio dešimtmečio Lietuvos moterų Agnė Jagelavičiūtė ne visuomet buvo puikios figūros. Sunkiai atsikračiusi antsvorio ji ne vienus metus ieškojo būdų, kaip galėtų atsiduoti savo aistrai gaminti ir skaniai valgyti, bet nepriaugti nereikalingų kilogramų. Taip atrado savo „mažos nuodėmės“ taisyklę, išmoko patenkinti ir protą, ir skrandį. Šioje knygoje – Agnės patarimai, kaip valgyti viską, bet – nestorėti, daugiau nei šimtas lengvai paruošiamų patiekalų receptų ir mitybos specialistės komentarai.

GAL PAVALGOM?

Kolegos ir geri bičiuliai stilistė Agnė Jagelavičiūtė bei virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas šį kartą susitiko ne prie pusryčių stalo aptarti verslo reikalų ir ne gimtadienio puotoje. Jų susitikimo vieta – virtuvė. Maisto gaminimas abiem – dar vaikystėje užgimusi aistra, kuri laikui bėgant niekur nedingo, atvirkščiai – kasdien tik augo.    
Moteris ir vyras. Mama ir viengungis. Labai skirtingi ir labai panašūs. Tas pats patiekalas ir dvi skirtingos interpretacijos. 
Agnė ir Alfas gamina labai įprastus patiekalus iš labai įprastų produktų taip, kaip jie kasdien ar savaitgaliais gamina sau, savo namiškiams ir draugams. Šioje knygoje Agnė ir Alfas siūlo daugiau nei šimtą idėjų, kaip pasitikti netikėtai užgriuvusius draugus ar kaip net paprasčiausius pusryčius paversti švente, kuo nustebinti į svečius atvykusius vyro tėvus ar kaip mažiausią šeimos narį įkalbėti suvalgyti morką, kurią, vos pamatęs, paleidžia dūdas. 

PASIMATYKIME VIRTUVĖJE

Autorinė Agnės Jagelavičiūtės knyga, kurioje ji atsiskleidžia kaip gera kulinarė, mėgstanti gaminti mylimajam, sau, draugams. Agnė pateikia ir aprašo receptus, kurie nepadarytų gėdos ir diplomuotam kulinarui. „Gaminti mylimajam, gaminti geriausiai draugei, gaminti mamai, bičiuliams ar su jais, rasti laiko susirinkti prie vieno stalo, jį puošti, serviruoti, ragauti, skanauti, dalytis mintimis – nesvarbu, apie triušienos ragu ar sezono madas, apie Paulį Cezanne‘ą ar Oskaro spektaklį – man tai didžiausia šventė“, – sako garsi moteris. Knyga parašyta lengvai ir paprastai, pilna gražių valgių ir gyvenimo būdo nuotraukų, o autorė su skaitytoju kalbasi kaip su geriausiu draugu ir kviečia prie stalo pasimėgauti skaniu maistu. „Pasimatykim virtuvėje“ – puikiai subalansuota knyga: receptai – lengvi gaminti, tekstai – smagūs skaityti, nuotraukos – gražios pažiūrėti.